close
تبلیغات در اینترنت
جن,ارواح,طلسمات,احضار,دورکردن,علوم عربه
دانلود رایگان کتاب مرجان جادو
تاریخ ارسال : سه شنبه 31 مرداد 1396
خطرات ناشی از ظاهر کردن جن
تاریخ ارسال : یکشنبه 08 مرداد 1396
مندل چیست؟
تاریخ ارسال : دوشنبه 26 تیر 1396
راه مقابله با طلسم و سحر
تاریخ ارسال : شنبه 24 تیر 1396
چاکرا چیست؟
تاریخ ارسال : جمعه 23 تیر 1396
main
main
ورود
نام کاربری :
رمز عبور :
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
مکتب کابالا چیست؟
پست پیشنهادی ما
🍁🍃کتاب های نایاب🍁
پست پیشنهادی ما
اعتماد به نفس چیست؟
پست پیشنهادی ما
شمع و ماوراء الطبیعه
نویسنده : Wolf(M)
شمع و ماوراء الطبیعه
تاریخ ارسال : سه شنبه 01 خرداد 1397تعداد نویسندگان : تابازدید : 5 بار
موضوعات : علوم غریبه,
ترسناک ترین و دلهره آور ترین نقاط جهان ! (+ تصاویر )
نویسنده : Wolf(M)
ترسناک ترین و دلهره آور ترین نقاط جهان ! (+ تصاویر )
تاریخ ارسال : دوشنبه 10 مهر 1396تعداد نویسندگان : تابازدید : 153 بار
موضوعات : علوم غریبه,

بهتر این است که شجاع باشید و تا آخر این سفر ما را همراهی کنید. موارد زیر ترسناک ترین نقاط جهان هستند که فقط شجاع ترین افراد قدم به آنجا می گذارند....

دانلود رایگان کتاب مرجان جادو
نویسنده : Wolf(M)
دانلود رایگان کتاب مرجان جادو
تاریخ ارسال : سه شنبه 31 مرداد 1396تعداد نویسندگان : تابازدید : 2504 بار
موضوعات : علوم غریبه,

 

 

مشخصات کتاب:

نام کتاب: مرجان جادو

نویسنده: قیحائیل ضصطائیل

تعداد صفحات کتاب اول: 1272

فرمت کتاب: Pdf

نوع خطوط کتاب: چاپی

حجم فایل کتاب : 323.3 مگابایت

کیفیت تصویری کتاب: 70 درصد خوب

 دانلود ادامه مطلب

 

خطرات ناشی از ظاهر کردن جن
نویسنده : Wolf(M)
خطرات ناشی از ظاهر کردن جن
تاریخ ارسال : یکشنبه 08 مرداد 1396تعداد نویسندگان : تابازدید : 190 بار
موضوعات : علوم غریبه,

خطرات ناشی از ظاهر کردن جن

در کل ارتباط با جنیان خوب نیست,جنیان مسلمان و غیر مسلمان هستن اگر جن را ظاهر کردید اگر مسلمان باشد که بهتون ضرر نمیزند ممکن است دربرابر کاری که واستون میکنه چیزهای بخواهد مثلا ازدواج کردن با یکی از جنیان و یا پرستش اونها بجای پرستش خدا .اگر انها رو قبول کنی از هر چیزی بی نیاز میشی,؟شخصی یه جن مسلمان ظاهر کرد که در قسمت جن از دیدگاه خودش داستان رو تعریف کرده.اگر به اشتباه جن کافر ظاهر کردید دیگه واویلاست,..

 
مندل چیست؟
نویسنده : Wolf(M)
مندل چیست؟
تاریخ ارسال : دوشنبه 26 تير 1396تعداد نویسندگان : تابازدید : 517 بار
موضوعات : علوم غریبه,

سلام.دوستان

بدلیل تقاضای زیاد شما در مورد توضیحات مندل بطور کامل توضیح داده شده برای شما عزیزان

 

از شرایط اولیه ی مندل انصراف عمّار مکانه . مکان مندل مکان عبور و مرور انسانها نباید باشد صدای آدم  هم به آن فضا نباید برسد . هنگام مبادرت به اعمال روحانی جهت تسخیرات و کمک گرفتن از اجنه باید شرایطی را  اعمال کرد تا از نحوست و مرگ و هدم در امان بود...

راه مقابله با طلسم و سحر
نویسنده : Wolf(M)
راه مقابله با طلسم و سحر
تاریخ ارسال : شنبه 24 تير 1396تعداد نویسندگان : تابازدید : 148 بار
موضوعات : علوم غریبه,

طلسم کار ساده و راحتی نیست و از دست هر کسی بر نمی آید. باید توجه داشت که از هر کسی که ادعای دانستن این امور را دارد، نباید به راحتی پذیرفت؛ چون بسیاری از سودجویان از این راه برای خود منبع درآمد درست کرده و مردم را فریب می دهند.

 

طی الارض چیست؟
نویسنده : Wolf(M)
طی الارض چیست؟
تاریخ ارسال : چهارشنبه 28 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 146 بار

 ﻃﻲ ﺍﻻﺭﺽ ﻳﺎ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺑﺎ ﺟﺴﺪ ﻓﻴﺰﻳﮑﻲ

. ﺣﺎﻟﺘﻲ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﻌﻀﻲ ﻫﺎ ﻣﻴﺘﻮﻧﻦ ﺑﺎ ﺟﺴﻢ ﻣﺎﺩﻱ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺟﺎﻫﺎﻱ ﺩﻭﺭ ﺑﺮﻥ ﻭ ﺣﺘﻲ ﺍﺯ ﺩﻳﻮﺍﺭﻫﺎ ﻭ ﺳﻘﻒ ﻫﺎ ﻭ ﺻﻨﺪﻭﻕ ﻫﺎﻱ ﺑﺴﺘﻪ ﻋﺒﻮﺭ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻳﺎ ﺟﺎﺑﺠﺎﻳﻲ ﻭ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﻳﮏ ﺷﻲ ﺭﻭ ﺍﺯ ﻣﮑﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﻣﮑﺎﻥ ﺩﻳﮕﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﻭﺍﺣﺪ

برچسب ها : طی الارض, سفر روح,
خدا کیست؟
نویسنده : Wolf(M)
خدا کیست؟
تاریخ ارسال : چهارشنبه 28 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 92 بار

✅خدا کیست؟

 

 

🌀تصور ذات خداوند برای ما که موجوداتی محدود و مادی هستیم امری است محال و معرفت بشری نمیتواند به کُنهِ ذات پروردگار دست یابد. حضرت علی (ع) می‌فرماید: «همت ‌ها هر اندازه دورپردازی کنند او را نمی‌یابند و زیرک ها هر اندازه در ژرفای دریای اندیشه فرو روند، به او نائل نمی‌گردند»

 

دانلود کتاب کشول شبخ بهایی
نویسنده : Wolf(M)
دانلود کتاب کشول شبخ بهایی
تاریخ ارسال : دوشنبه 26 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 172 بار
موضوعات : علوم غریبه,

کشکول کتابی جُنگ‌مانند از شیخ بهایی شامل شعرها و نثرهای مورد علاقه او است. برخی از این شعرها و نثرها از خود وی و برخی نیز گردآوری او از دیوان‌ها و کتاب‌های مورد علاقه‌اش هستند. مطالب این کتاب، مضامین دینی، تاریخی، ادبی، ریاضی و نجومی دارند. این مطالب اغلب بی‌ هیچ نظم خاصی به دنبال هم آمده‌اند. با این حال این اثر بیش از سایر تالیفات وی خواننده را به ضمیر فکری بهایی نزدیک می‌کند.

✅گنج چیست؟
نویسنده : Wolf(M)
✅گنج چیست؟
تاریخ ارسال : دوشنبه 26 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 116 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅گنج چیست؟

 

 

🌀گنج مجموعه ‌ای است که از اشیای با ارزشی تشکیل شده و معمولاً پنهان یا گم‌ شده است. گنج در باستان ‌شناسی، به اکتشافی گفته می ‌شود که در یک مکان حداقل دو قطعهٔ نقدی یافت شود.

 

💠گنج ‌های مدفون

 

❇️قسمت عمده‌ای از گنج‌ها به صورت مدفون شده در زمین هستند که این خود به دو دلیل عمده است:

 

1⃣-پنهان کردن گنج توسط افراد

 

2⃣-مدفون شدن گنج در طی سالیان متمادی

 

👁‍🗨آثار و علائم و نشانه های گنج

 

♦️در حین حفاری امکان دارد که با علائم و آثار زیادی مواجه بشوید که در اکثر مکان ها مشترک است و امکان دارد با آثاری هم مواجه بشوید که تا حالا نمونه اش را از نزدیک مشاهده نکرده باشید و یا نشنیده باشید. معمولاً این آثار برای مکان ها و یا هدف های کوچک و متوسط صدق می کند.

اول اینکه در سطح زمین باید نشانه هایی وجود داشته باشد. مثلا تخته سنگی که بتواند نظرها را به خود جلب نماید، باید با بقیه سنگ های اطراف فرق داشته باشد و به راحتی نتوان آن را جابجا نمود و یا اینکه نوشته و نشانه هایی بر روی سنگ وجود داشته باشد و...

 

🔴توجه داشته باشید وجود تخته سنگ، درخت کُهَنسال، چشمه آب، تپه و تل خاکی، دلیل وجود حتمی و صددرصدی گنج و دفینه نیست! بعضی از افراد فکر می کنند که هر تپه ای نشانه گنج است، در صورتی که از نشانه های وجود گنج در یک تپه این است که اولاً خاک آن دستی بوده و نباید بِکر یا طبیعی و دارای رگه های سنگی باشد. ثانیاً تپه در محلی قرار گرفته باشد که در اون منطقه مشابه اون تپه کم باشد و در نزدیکی اون تپه آثاری همچون درخت کهنسال و چشمه آب وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که با دیدن درست آثار و علائم موجود و گمانه زنی درست و اصولی، می تواند شما را از حفاری های بیهوده و مأیوس کننده، تا حدود زیادی نجات دهد!

 

⭕️پس از شروع حفاری نیز توجه داشته باشید که ابتدا باید از خاک سطح عبور کنید و بسته به منطقه مورد نظر (کوهستانی، جنگلی، کشاورزی و …) حداکثر تا عمق ۷۰ سانتیمتر، آثاری همچون ذغال، خِشت یا تکه آجر، سنگ رودخانه ای و …تا این عمق، دلیلی محسوب نمیشوند و حدوداً از عمق یک متری به بعد است که باید آثار را کم کم مشاهده نمایید، مثل سنگچین، خاک قبر یا اسکلت یا جسد انسان، کوزه سفالی، ذغال چوب یکدست(حداقل۷ سانتیمتر)و یا گلهای صابونی(روغنی)  که در گذشته جهت عایق و جلوگیری از عبور آب و رطوبت و محافظت از اموال مورد استفاده قرار می گرفته و یا ماسه بادی خشک و خاک نرم و زرد رنگ مانند زردچوبه که به عنوان فشار شکن و یا زه کش مورد استفاده قرار می گرفته و همچنین ملات دست ساز آهکی همراه با سنگ چین منظم و طاقی شکل که میتواند این ملات نوعی ساروج نیز باشد و …

 

🔶علائم و نشانه های گنج در کوهستان

 

🎴اما وجود ذغال چوب یا سنگ هم از دلایل وجود صددرصد گنج و دفینه نیست، چرا که در گذشته امکان داشته چوپانی و یا فردی در آن مکان آتشی روشن کرده باشد و یا سقف چوبی و دیوار سنگی ساختمان و عمارتی بر اثر جنگ یا آتش سوزی فرو ریخته باشد. آن مکان وقتی تائید میشود که نشانه های دیگر هم وجود داشته باشند و به هیچ عنوان خاک نبایستی بهم خورده و دارای لکه های خاکی با رنگ های مختلف باشد. از دیگر نشانه ها سنگ چین با ملات و یا وجود تخته سنگ یا سنگ های تراش خورده بزرگ در عمق حدودی یک و نیم متر به بعد (که حتی تا عمق ۳۵ متری نیز مشاهده شده است!). آجُر و خشت های خام که بصورت مربع بوده و پلکانی یا منظم و بی دلیل چیده شده باشند بطوری که مسکونی بودن مکان را تائید نکند، نیز می تواند از نشانه های دفینه باشد.

 

❗️توجه داشته باشید که مشاهده لوزی و هر شیء فلزی، سنگی و سفالی و... به شکل آن تماماً به منزله دنیای مردگان و خانه آخرت مردگان محسوب می گردد و طرز قرار گیری آن بسیار مهم می باشد. همچنین مشاهده سنگ هایی به شکل کله قند و نیز هرم ۳ یا ۴ وجهی آن هم رو به بالا نیز، از نشانه های مذهبی و آئینی بوده و نشانه وجود مقبره ای در زیر همان نقطه به فاصله حداقل ۳ و حداکثر ۱۰ برابر می باشد.

 

🚫موارد ذکر شده در بالا تنها بخش کوچکی در زمینه گنج یابی میباشد و در ادامه کتاب های ارزشمندی رو تقدیم خواهم کرد که کامل در مورد آثار و نشانه ها و علائم توضیح داده شده اند.

📚📚📚 دانلود کتاب کشول شیخ بهایی
نویسنده : Wolf(M)
📚📚📚 دانلود کتاب کشول شیخ بهایی
تاریخ ارسال : شنبه 24 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 54 بار
موضوعات : علوم غریبه,
✅علم پیشگویی چیست؟
نویسنده : Wolf(M)
✅علم پیشگویی چیست؟
تاریخ ارسال : شنبه 24 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 348 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅علم پیشگویی چیست؟

 

 

🌀علم پیشگویی را میتوان یكی از علوم بسیار قدیمی و اولیه دانست. بشر همیشه در صدد تدوین قوانینی بوده است تا بتواند با آن علم به اسرار زندگی پی ببرد و به آرزوهای خود دست یابد. در قرون اولیه تاریخ بشر انسان ها به وسیله ستارگان و سفیده تخم مرغ و بعضی از خطوط دست و از طُرُق گوناگون و غیره به عنوان وسیله ای استفاده می كرد تا انسان بتواند از اضطراب و نگرانی خارج شود و از اخبار آینده مطلع شود و به زندگی امیدوار شود. اما در این بین عده ای نیز بودند كه به این علم و غیره آشنا میشوند و دست به سودجویی و رمالی و فالگیری دروغین میزنند و از اضطراب مردم برای پر كردن جیب خود استفاده می كنند.

 

❓هدف از فراگیری این علم:

 

💠بدانید كه این علم فقط برای قوی شدن ایمان انسان و اعتقادات بشر بوجود آمده است و تنها ریاضت و عبادت برای خدا بدست می آید و باید هرگز مغرور به خود نشود و بلكه ایمان خود را قوی و استوار نمایید. 

 

⁉️برای بدست آوردن این علم چه باید كرد؟

 

❇️باید بدانید كه برای آموزش هر علمی باید طبق دستورات و راه و روش های آن پیروی كرد. برای بدست آوردن ثمره های این علم باید به نكات زیر توجه نمایید:

 

1⃣-اعتقاد به خدا كه همه چیز و همه كار با اذن او انجام می گیرد باید از فرد عاملی اجازه عمل دریافت كرد. عبادت و ریاضت و هر كاری به شما دستور داده شد در نهایت صداقت و خلوص نیت و درستی انجام دهید همیشه طاهر و پاک باشید و از غیبت و دروغ پرهیز كنید و دل كسی را نرنجانید و در نوشتن تمام طلسمات و اوراد و تعویذات باید سمت قبله نشسته و از سوی خدا طلب فرج هر مطلبی را بكنید.

 

2⃣-هرگز این علم را برای طلب دنیا نیاموزید و مورد استفاده شخصی خود قرار ندهید. همیشه یقین داشته باشید كه این علم بسیار مهم و مؤثر بوده و خواهد بود و پس باید قدر این علم را دانست هرگز این علم را به نااهل و جاهل نیاموزید. هر كاری را با توكل بر خدا شروع كنید و برای طلسمات بُغض و جدایی طلسم را بروی پای چپ گذاشته و ترشی جات مزه كنید و پشت به قبله باشید و در خیال خود آنها را در كُدورت و بغض و دعوا و جدایی فرض و تصور كن (تصورات باید قوی و هیجانی و شور انگیز باشد)

 

3⃣-برای طلسمات دوستی و محبت و غیره طلسم را بروی پای راست گذاشته و شیرینی جات مزه كنید و رو به قبله باشید و در خیال خود آنها را در صلح و دوستی تصور كن به روز دعاها و ساعات شبانه روزی آن توجه و عملیات طلسم نویسی را در ساعت و روز خود انجام بدید (اصلیترین و مهمترین و مؤثرترین جزء كه كمتر كسی به آن توجه می كند). در یک مكان خلوت و بی سر صدا و آرام بنشینید و حواس و ذهنتان جمع عمل خود باشد از موكلین و خادمین روز و ساعتش كمک و آنها را قسم به طلسمات دهید و یاری بجویید.

 

4⃣-به حروف ابجد كبیر و صغیر و غیره آشنا باشید و رمز بدست آوردن طالع را بدانید و قبل از طلسم نویسی طالع شخصها را در آورده و با خلق و طبع و عناصر و غیره آنها آشنا باشید. به چهار طبع مطلوبین آشنا و آنها را در بیاورید و بدانید كه از كدام طبع پیروی می كنند اصل نام شناسنامه ای مادر و اسم طرفین را داشته باشید نه اسامی مستعار. ساعتها و روزها و هفته ها را برای اشخاص درآورده و بدانید برای چه زمانی چه طلسمی خوب است در غیر این صورت برعكس عمل خواهد شد و مطلوب، مغلوب خواهد شد. به نحس و سعد بودن ایام و ساعتها آشنا باشید. بخورات را شناسایی کرده و بدانید كه هر طلسمی یک بخور مخصوص به خود دارد البته بطور كلی و 3 بار در اول و 3 بار در آخر طلسم نویسی صلوات و درود و گفتن لاحول ولا قوه الا بالله.

🍁🍃کتاب های نایاب🍁
نویسنده : Wolf(M)
🍁🍃کتاب های نایاب🍁
تاریخ ارسال : جمعه 23 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 407 بار
موضوعات : علوم غریبه,

📚📚📚📚📚📚📚📚📚

🍁🍃کتاب های نایاب🍁

#علوم غریبه

کتاب دستنویس طلسمات طمطم هندی

برای تسخیر روحانیات و عزایم جنیان

👇👇👇👇👇👇👇👇👇

📔📓📕📙📘📗📓📒📕کتاب های نایاب

✅رمل چيست؟👇👇👇👇
نویسنده : Wolf(M)
✅رمل چيست؟👇👇👇👇
تاریخ ارسال : جمعه 23 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 120 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅رمل چيست؟👇👇👇👇

 

 

🌀رمل یعنی دانۀ شن و علم رمل شاخه‌ای از علوم غریبه(علوم خفیّه) است که بر اساس وضع ترکیبی خطوط و نقاط که بر حسب تصادف پدید آمده اند حقایق و احوال پنهان را استخراج میکند.

 

🔶معروف است که نخستین بار دانیال نبی(ع) با ریختن دانه های شن شانزده شکل تصادفی را که مرکب از خطوط و نقاط بود پدید آورد و احوال پنهان را از تأمل در آن ها استخراج نمود از آن پس این علم , علم رمل نام گرفت و آن شانزده شکل پایۀ علم رمل شد.

 

🔷بشر از اعصار کهن به پیوستگی اجزای جهان باور داشته و هستی را یک کل متشکّل‌الاجزا می‌دانسته به گونه‌ای که هر جزئی از هستی بر همۀ اجزای هستی تأثیر دارد.

 

💠بر این اساس هر پدیده‌ای معلول تخطّی ناپذیر پدیده‌ های گذشته‌است و به سهم خود آینده را به طرزی تخطّی ناپذیر شکل می‌دهد پس با پایه قرار دادن هر پدیده و تأمل در آن می‌توان احوال همۀ هستی را استخراج کرد.

 

⭕️بسته به اینکه چه پدیده‌ای را پایه قرار دهیم به علوم متفاوتی می‌رسیم علم جَفر اعدادِ حاصل از نام افراد و اشیا را پایه قرار می‌دهد.

 

☢طالع‌بینی سال و ماه و روز و ساعت زادن انسان‌ ها را و علم رمل که اشکال مرکب از نقاط و خطوط را اساس می‌گیرد و این اشکال خود از ریختن تصادفی شن یا نقطه یا طاس پدید می ‌آید.

 

🔴شانزده شکلی که اساس علم رمل است شباهت نزدیکی به شکل‌ های علم یی‌ چینگ دارد و میتوان یی چینگ را رملِ چینی ها انگاشت.

📚📚📚 کتاب میرداماد کبیر
نویسنده : Wolf(M)
📚📚📚 کتاب میرداماد کبیر
تاریخ ارسال : چهارشنبه 21 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 1325 بار
موضوعات : علوم غریبه,

 ✅کتاب میرداماد کبیر

🔴خودآموز در علوم و فنون غریبه

🔵شاخه:علوم غریبه

☢در بیان تسخیرات و ختومات و احضارات جن،انس و موکل

دانلود کتاب در ادامه مطلب...

✅ویژگی های فرشتگان
نویسنده : Wolf(M)
✅ویژگی های فرشتگان
تاریخ ارسال : چهارشنبه 21 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 112 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅ویژگی های فرشتگان

 

 

📔علم فرشتگان

 

📚ملائکه علم خود را همانند پیامبران از لوح محفوظ کسب می ‌کنند از مجموع آیات و روایات چنین برمی‌آید که علم ملائک در موارد بی ‌شماری بیش از انسان ‌های معمولی است ولی در برابر انبیایی همچون آدم که حتی مقام انبیای اولوالعزم را ندارد ظرفیت علمی کمتری دارند چنان که قرآن آدم را معلم ملائکه معرفی می‌کند و آنها ظرفیت فراگیری همه اسماء الهی را در خود نیافتند.

 

🚹جنسیت فرشتگان

 

🔰قرآن به صراحت مؤنث بودن فرشتگان را مردود دانسته و آن را باور مشرکان می ‌داند مذکر و مؤنث بودن در حوزه مادیات و جسمانی بودن موجودات مطرح است و بنا بر اینکه ملائکه موجودات مجرد می ‌باشند مذکر و مؤنث بودن در آن ها معنا ندارد همانطور که نسبت به خورشید و ماه مذکر و مؤنث بودن بی ‌معناست.

 

👁‍🗨تمثل فرشتگان

 

❇️تمثل یعنی فرشتگان با صورتی غیر از صورت اصلی خود ظاهر شوند قرآن کریم در ماجرای حضور فرشتگان نزد حضرت ابراهیم(ع)، لوط(ع)، داوود(ع)، مریم(ع)، و پیامبر اکرم (ص) تمثل بشری فرشتگان را مطرح کرده است در روایات متعددی تمثل فرشتگان بر انسانها مطرح شده که از جمله آنها تمثل جبرئیل برای پیامبر اکرم(ص) به صورت دحیه کلبی است.

 

💟مراتب فرشتگان

 

🌀فرشتگان مراتب مختلفی داشته و هر یک مقام معلومی دارند گروهی در زمرۀ کارگزاران گروه دیگر به شمار می‌آیند گروهی از کارگزاران فرشته وحی(جبرائیل) و فرمان ‌بردار او هستند و گروهی کارگزار فرشته قبض روح(عزرائیل)

 

📘قرآن کریم برخی از دسته‌ های فرشتگان را اینگونه نام می‌برد: صافات، زاجرات، تالیات، مرسلات، عاصفات، ناشرات، فارقات و ملقیات.

 

☸دسته ‌بندی‌ های مختلف دیگری نیز برای ملائکه بیان شده است: ملاصدرا آنان را به فرشتگان مقرب، ارواح مُهَیمِه، فرشتگان موکل بر اجرام آسمانی، فرشتگان عقلی و فرشتگان زمینی، ابن عربی به فرشتگان مهیمه، نون، قلم و لوح

 

✳️امام خمینی به فرشتگان غیر متصرف در اجسام (فرشتگان مهیمه و اهل جبروت) و فرشتگان موکل بر موجودات جسمانی تقسیم کرده‌اند.

 

⚫️مرگ فرشتگان

 

🛐خداوند در آیه ۶۸ سوره زمر می ‌فرماید به هنگام نفخ صور اول تمام کسانی که در آسمان‌ ها و زمین هستند می ‌میرند مگر کسانی که خدا بخواهد در روایتی از پیامبر (ص) سؤال شد که چه کسانی در این آیه استثنا شده‌اند؟

 

🌺حضرت فرمود: جبرئیل، میکائیل، اسرافیل و ملک الموت و وقتی خلائق قبض روح شدند آن ها نیز به فرمان خدا به ترتیب می ‌میرند روایت دیگری حاملان عرش خدا را نیز بر این ملائک افزوده است.

 

☣در مورد کیفیت مرگ فرشتگان باید گفت که آنچه ما آن را مرگ می ‌دانیم (خروج روح از جسم و عالم ماده) درباره ملائک معنا ندارند چون آنان جسم ندارند تا خروج روح از آن مفهوم داشته باشد لذا درباره ماهیت مرگ آنان احتمالاتی وجود دارد:

 

💠مراد از مرگ گسستن پیوند روح از قالب مثالی آن ها باشد مقصود از کار افتادن فعالیت مستمر ارواح و ملائک و از دست دادن توان ادراکی ‌شان باشد در قیامت و به هنگام نفخه دوم صور خداوند دوباره فرشتگان را زنده می ‌کند.

✅بررسی شاخه های علوم غریبه
نویسنده : Wolf(M)
✅بررسی شاخه های علوم غریبه
تاریخ ارسال : دوشنبه 19 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 260 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅بررسی شاخه های علوم غریبه

 

 

🌀علوم خفیه یا علوم غریبه یکی از دو شاخهٔ "علوم" در تقسیمات قدیمی دانش‌ ها در نظام آموزش مدارس بوده‌ است. شاخهٔ دیگر، یعنی علوم جلیّه به طب و منطق و هندسه و غیره مربوط است قوانین مشخصی داشت و در کتاب ‌ها نوشته و در مکاتب تدریس میشد، ولی علوم خفیه که علوم غریبه نیز نامیده می‌شود به نیروهای مافوق طبیعت می‌پردازد و اسرار آن در نزد عالمانش پنهان میماند.

 

💯باور اکثریت دانشمندان امروزی بر این است که توضیحات و ادعا های نهان ‌شناسی یا همان علوم خفیه با علم امروزین سازگاری ندارد و از راه ‌های علمی بر مبنای روش‌ های علوم امروزی اثبات‌پذیر نیست زیرا علوم امروزی بیشتر به نوعی ادامه دهنده مسیر پوزیتیویسم (تجربه‌گرائی) صرف جهت رسیدن به حقایق هستند و با توجه به نسبی و ناقص بودن علوم امروزی نمیتوان دلیل محکمی بر وجود یا عدم وجود چیزی که در این دایره (تجربه‌گرائی) نمی‌گنجد آورد.

 

♻️شاخه‌ های علوم خفیه کیمیا

 

1⃣-کیمیا:کوشش در دگرش (تبدیل) کانی‌ ها و فلزات، «علم اکسیر»

 

2⃣-لیمیا: تبدیل قوای فاعل به مفعول یا بالعکس، «علم طلسمات»

 

3⃣-هیمیا: احوال ستارگان و حیوانات مرتبط با آن ها، «علم تسخیرات»

 

4⃣-سیمیا: راز و رمز اعداد دیدن و تصرف موجودات تخیلی، «علم خیالات»

 

5⃣-ریمیا: تردستی یا «علم شعبدات»

 

🔰توضیح شاخه های علوم غریبه

 

1⃣-کیمیا:عبارت است از روش تبدیل عناصر در علم کیمیا شرایط خاص این تبدیل آمده است که سخت‌ترین از علوم غریبه می‌باشد اما در قدیم بخاطر ارزش بسیار طلا فقط دنبال ساخت طلا و نقره بودند اما کسی که آگاه به رموز این علم باشد می‌تواند مواد مختلف تولید کند. ریشه واژه کیمیا را از زبان یونانی دانسته‌اند. دانش کیمیا از ایران برآمد و از راه عرب ها به اروپا هم راه یافت. این دانش را می‌باید زیر ساخت دانش شیمی بدانیم. خود واژه شیمی هم فرانسوی شده واژه کیمیاست. کیمیاگران جملات خود را رمز آلود و با استفاده از کلمات عرفانی بیان می‌کرده‌اند.

 

2⃣-لیمیا:از دانش ‌نماها و از شاخه‌ های علوم خفیه است. لیمیا علمی است که از کیفیت تاثیر قدرت اراده و روح به وسیله ارتباط آن با ارواح قوی و بزرگ مانند ارتباط با فرشتگانی که موکل ستارگانند گفتگو دارد. این علم همان فن تسخیر است چون به وسیله آن ارواح قوی یا جنیان را تسخیر کرده و از آنان کمک می‌گیرد. در لیمیا چگونگی تأثیرهای ارادی در صورت اتصالش با موجودات ماورائی مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. لیمیا منجر به کسب قدرت تسخیر جن و روح می‌شود. منظور از تسخیر آن است که موجودات در اختیار و به فرمان انسان باشند.

 

3⃣-هیمیا:علم تسخیرات است و در آن آمیختن نیروهای جهان فراسو با عناصر این‌ جهانی مد نظر است. در طلسم از طریق برخی ابزار و وسایل مادی (عناصر این‌ جهانی) نیروهای ماورائی جهت انجام کارها به خدمت گرفته می‌شوند. ظاهراً طالع بینی نیز زیر مجموعه هیمیا می‌باشد. در طالع ‌بینی محل و موقعیت قرار گرفتن ستارگان در لحظه تولد نوزاد، بر سرنوشت و آینده او تأثیر می‌گذارد و از این طریق نسبت به پیشگویی در مورد آینده اقدام می‌شود. طالع‌ بینان معمولاً با استناد به تأثیرات ماه، خورشید و ستارگان دیگر پیشگویی می‌کنند.

 

4⃣-سیمیا:علمی است که حضرت عیسی(ع) با آن به إذن خداوند مردگان را زنده می‌نمود. سیمیا طلسم و روش انتقال روح و در تغییر اشکال موهوم است، دیدن موجودات پندارین است، روش تسخیر جن است، دانش خواص و رازهای حروف است کسانی که به وجود راز در حروف باور دارند حروف را دارای سه سرشت آتشی، آبی و خاکی می‌ دانند و بر این باورند که این سِرشت ‌ها در حروف و نام ها روان هستند و با آن ها می‌توان در جهان طبیعت تأثیر گذاشت.

 

5⃣-ریمیا:از استخدام قوای مادی برای دست یابی به آثاری خارق‌ العاده سخن می‌گوید. آن را شعبده نیز گفته‌اند. پنج حرف اول نام این شاخه ‌ها که «خمسهٔ محتجبه» نامیده می‌شدند، عبارت «کله سر» را می‌سازد که به معنی مجموعهٔ اسرار است علوم و فنونی مثل طالع‌ بینی، جفر (عددشناسی یا گماتریا) و رمل در رابطه با علوم شکل گرفتند و استفاده می‌شوند.

طالع بینی چیست؟
نویسنده : Wolf(M)
طالع بینی چیست؟
تاریخ ارسال : دوشنبه 19 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 189 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅طالع بینی چیست؟

 

 

🌀طالع ‌بینی به روش هایی گفته می ‌شود که برخی باور دارند به یاری آن ها میتوان از آینده و سرنوشت هر کس آگاه شد.

 

🔴علم اخترگویی یا طالع‌ بینی یعنی تعبیر و تفسیر آینده با توجه به وضعیت ستارگان، و علم اخترشناسی یعنی پژوهش علمی ستارگان و علم کائنات، نخست از سده هفدهم میلادی از یکدیگر جدا شدند.

 

☪امروزه طالع بینی یا ستاره خوانی مورد تایید مجامع علمی نیست، و بسیاری از مردم آن را خرافات و موهوم پرستی می دانند.

 

☢طالع بینی را می توان زیر مجموعه ستاره ‌بینی دانست که معمولاً با توجه به تطبیق وضعیت سماوی با تولد فرد مربوط می ‌شود ولی طالع ‌بینی اعداد، اسامی، رنگ (علاقه به رنگ خاص) و امور دیگر نیز گفته می‌شود.

 

🔰تاریخچه طالع بینی

 

♻️هزاران سال پیش آسمان شب برای مردم نسبت به امروز اهمیت بسیار بیشتری داشت. آن ها نقوش در هم و برهم ستارگان را به عنوان تصویری از جهان زمینی می پنداشتند و نام اشیا، قهرمانان افسانه‌ای و بیش از هر چیز جانوران مورد علاقه و احترام خود را به این نقوش آسمانی می ‌دادند.

 

آن ها در گروه معینی از ستارگان درخشان نقش ثور (گاو)، حمل (بره)، حوت (ماهی) و جدی (بز) و بسیاری از صورت های دیگر را می‌ دیدند.

 

🔶علاوه بر آن ها به فرایندهایی که در آسمان نقش می گرفتند، قبل از هر چیز توجه می ‌کردند: آن ها مشاهده می ‌کردند که چگونه ماه به طور منظم و به تناوب تغییر شکل می ‌دهد. آن ها این نکته را دریافتند که تعدادی از ستاره‌ های درخشان متفاوت از اغلب ستارگان دیگر حرکت می ‌کنند و آن ها را ستاره ‌های مهاجر یا سیاره‌ ها نامیدند.

 

☑️و آن ها با اشتیاق می‌خواستند بدانند که این بازی های آسمانی منحصر به ‌فرد چه معنا و مفهومی برای آن ها می ‌تواند داشته باشد. آیا خورشید، ماه و سیاره ‌ها شاید خدایانی بودند، که در ارتفاعی غیر قابل دسترس و بالاتر از همه چیز این سو و آن سو می ‌رفتند؟ یا این که خدایان به این طریق خواسته ‌ها و اخطارهای خود را به آدمیان منتقل می‌کردند؟

 

♦️بنابراین کم و بیش به این ترتیب بود که طالع بینی (اخترگویی یا تنجیم) به وجود آمد، علمی که در آن انسان بر اساس وضعیت ستارگان به ظاهر می ‌تواند آینده را پیشگویی کند.

دعانویس کیست؟
نویسنده : Wolf(M)
دعانویس کیست؟
تاریخ ارسال : دوشنبه 19 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 207 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅دعانویس کیست؟🌀دعانویس به فردی می‌گویند که با استفاده از نوشتن متون کتب مذهبی روی اجسامی مانند قفل کلید و کاسه و یا روی کاغذ سعی در برطرف نمودن مشکل مراجعه کنندگانشان دارند.


📝دعانویس‌ها، در ازای نوشتن ادعیه و تعویذات مبلغی با عنوان نیاز از مراجعه کنندگان اخذ می ‌کنند. برخی از اینگونه افراد مدعی هستند که با «علوم غریبه» آشنا بوده و «وسیله‌ای برای ابراز قدرت خداوند» می‌باشند. گروهی دیگر با ادعای دانستن علم رمل و خبر داشتن از مجهولات عالم و خیر و شر، رمال نامیده می‌شوند.


📚اسباب کار این گروه، اشکال شانزده ‌گانه‌ ای است که به دانیال نبی (ع) نسبت داده می ‌شود. گروهی دیگر هم برای مشتریانشان کف بینی و طالع بینی میکنند.


🔰عده‌ای دعانویسی را خرافه میدانند و عده‌ای به آن معتقداند، برخی از مسلمانان دعاهای مذهبی را بر تسکین یا بهبود بیماری ها مؤثر میدانند.


💠برخی از دعانویسان با ادعاهای دروغ از اعتقادات سوء استفاده نموده و از آنان اخاذی مینمایند و حتی گاهی فرد دعانویس از مشتری خود سوء استفاده جنسی نیز مینماید اغلب مشتریان دعانویس ها زنان جوان هستند. به گفته البرز نیوز خبرگزاری رویترز در مقاله‌ای دعانویسی را به اعتقادات شیعه نسبت داده است.


❇️دیدگاه فقه های شیعه


🔵ناصر مکارم شیرازی«نوشتن دعاهایی که از حضرات معصومین (ع) رسیده و در کتب معتبر موجود است، اشکالی ندارد. ولی دعانویسی حرفه ای که شغل افراد سودجوست صحیح نیست و غالب کتاب هایی که به آن استناد میکنند اعتباری ندارد»


🔶صافی گلپایگانی«نوشتن دعاهایی که با دلیل معتبر از ائمه معصومین (ع) نقل شده و اجرت گرفتن در مقابل آن اشکال ندارد ولی مراجعه به فالگیرها یا دعانویسانی که به صورت های مختلفه از منابعی که اعتبار شرعی ندارد نقل میکنند یا مینویسند جایز نیست و پول گرفتن اینگونه باطل و حرام است. والله العالم»

عزیمت و دعوت در علوم غریبه چیست؟
نویسنده : Wolf(M)
عزیمت و دعوت در علوم غریبه چیست؟
تاریخ ارسال : دوشنبه 19 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 805 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅عزیمت و دعوت در علوم غریبه چیست؟

 

 

🌀در مورد عزائم مشهور که فرد معزم در صورت صحت دعوت و عزیمت میتواند به نتیجه مورد نظرش نائل آید چند مورد مجرب را ذکر میکنم و البته نسخه للمولف بودن آنها بسیار مهم است.

 

1⃣-عزیمت جلجلوتیه کبری است که بسیار عالی است و نتایج و قدرت فوق العاده میدهد.

 

2⃣-عزیمت عهد قدیم معروف به عزیمت برهتیه است.

 

🔯عزیمت اقسام و زبان های مختلف و طریق های گوناگون دارد از اسماء عربی گرفته تا سریانه و عبرانی. در واقع برای تعریف وضعی عزیمت تعریف واحدی میان مذاهب رحمانی و روحانی وجود ندارد. هر چند در زبان های عربی و عبری این تعریف وضعی (وضع معنی برای لفظ معین) در اسماء بسیار نزدیک است.

 

☢در سریانی البته عزیمت به معنای فراخواندن روح خادم مقدره برای انجام امر مطلوب و مورد نظر با سرعت و قدرت مورد نظر است. و به عبارت دیگر، در زبان سریانی عزیمت یعنی ترکیب بعضی اسماء موضوعه طبق ترتیب معین و مشخص برای جهت دهی عمل ارواح خادم و انجام عمل خاصی که آن عزیمت به آن اختصاص دارد.

 

💠عزیمت به معنی جملاتی مرتبط به هم است که با لفظ عزمت علیکم یا اقسمت علیکم و یا اوجبت علیکم و از این قبیل شروع میشود. میتواند حالت استمالت یا خواهش داشته باشد و یا حالت اجبار (تبرکیه باشد یا قهریه). که اینها متفاوت است. عزیمتی که قدرت فوق العاده به معزم میدهد و موجب تسخیر و گرفتن حکم ظاهری و مادی (مهر طاعت) میشود، همان عزیمت قهریه است که البته خطرات فراوانی هم برای معزم دارد.

 

⁉️دعوت در علوم غریبه چیست؟

 

✳️تعریف دعوت به زبان عربی عبارت است از: (الدعوة هی عبارة عن شکل ثابت من الکلمات مرسوم بنسق معین ومن خلال تلک الکلمات یستطیع المعزم أن یحصل على خدمات تفوق کثیرا).

 

♦️و در زبان فارسی دعوت همان شکل ثابتی از کلمات با نظم و نسق معین است که در لا به لای این کلمات معزم قادر به تحصیل و انجام اموراتی میگردد. دو مورد بسیار معروف از دعوات یکی دعوت برهتیه شریفه است و دیگری دعوت جلجلوتیه کبری (رشیدیه). آنچه بخش مهم در دعوات ابتدا نمودن با تسبیح خداوند واحد است که به آن مفتاحیه یا مقدمه گویند.

 

🔵برهتیه در معنای عربی یعنی قدوس و سبوح ( قدوس در فارسی به معنی پاک و مبارک است و عدد آن 170 است و سبوح به معنی مورد تسبیح و دعا میباشد و عدد آن 76 است). اسم دیگر کریر است که معنای آن عبارت است از: یا الله یا اله کل شیء. اسم دیگر تتلیه است که به معنی قادر داناست.

 

🛐در تسخیرات عبارت قسم دادن به چه معناست؟

 

⭕️معنی قسم واضح و مُبَرهن است و نیاز به توضیح ندارد. قسم به معنی پیمان گرفتن معزم از خادم (موکل) است که موکلین و ملوک آن ها را میتوان با آن به خدمت گرفت.

 

❓اسماء و آیات و شرح کیفیت عمل به آن چگونه میباشد؟

 

🔹ببینید اسماء و نامهایی که معزم (تسخیر کننده یا دعوت کننده) در دعوت ها یا قسم ها یا عزیمت های مختلف قرائت میکند (بستگی به دعوت یا عزیمت یا قسم دارد) یا اسماء قهریه است که خادم (موکل) را مجبور به خدمت به معزم میکند (قهری) و یا اینکه از اسماء تبرکیه (استمالت) میباشد. اسماء تبرکیه عبارت از آنهایی است که جهت اکرام و رضایتمندی خاطر خادمین (موکلین) خوانده میشود و موکل انجام کار را اجابت میکند. اما در مورد آیات کریمه ای که در عزائم و قسم ها قرائت میشود آنهایی است که موکلین (جن ها) از آن ها به دلایلی سرپیچی نمیکنند و به تجربه هم حاصل شده.

 

☪در انتهای هر دعوت چه کار باید کرد؟

 

☣بعد از اینکه طالب(دعوت کننده) قرائت اسماء را به اتمام رساند دعوت را با قرائت برخی از آیات قرآنی به اتمام میرساند که به این وسیله بتواند ارواح (موکلین بطور کلی) را مجبور به اطاعت و تنفیذ امر مورد نظر فوراً و اسرع من برق الخاطف نماید

 

بخورات علوم غریبه چیست؟
نویسنده : Wolf(M)
بخورات علوم غریبه چیست؟
تاریخ ارسال : دوشنبه 19 مهر 1395تعداد نویسندگان : تابازدید : 205 بار
موضوعات : علوم غریبه,

✅بخورات علوم غریبه چیست؟

 

#درخواستی

 

🌀باید گفت که مبحث بخورات از مباحث تخصصی در علوم غریبه است و در واقع خود علمی جداگانه است. برای انجام دعوات در علم الروحانیات، خوشبو بودن مکان با استفاده از روائح طیبه از بدیهیات است و همانطور که قبلا ذکر شد از اولیات و اصول اجابت دعوات جهت ارتباط و تعاملات در علوم غريبه، استفاده از بخورات مناسب با رعایت نوع و طبع دعوت است.

 

🔴دلیل آن نیز چندگانه است اول اینکه موکلین و خُدام که در زمان انجام دعوت در مکان حضور دارند بعضاً تغذیه آنها از بوهای طیب و خوش است. از طرف دیگر این انجام بخور‌ نوعی احترام به این نیروهای غیرارگانیک است. در انجام بخورات برای مبحث موکلین غیر رحمانی، بحث متفاوت است.

 

🛐ببینید در انجام دعوت، همیشه نوع و طبع دعوت هم توسط دعوت كننده رعایت میشود. پس بدون داشتن علم انجام ندهید مثلا گرم بودن یا سرد بودن طبع دعوت بسته به نوع دعوت دارد در برخی دعوات از بخورات بدیل (هر ذورائحه طیبه یا برعکس) استفاده ميشود.

 

💠ولی در بیشتر مواقع و خصوصاً در دعواتی که قدرت انجام عمل زیاد میدهند باید از بخورات اختصاصی دعوت بهره گرفت. توضیح اینکه مثلاً بخور دعوت برهتیه اختصاصاً 7 نوع است و بخور منازل قمر ( مثل شرطین و بطین و دبران و سماک و ذراع و شوله و هنعه و... کلاً منازل 28 گانه قمر) بالغ بر سی نوع بخور است.

 

🔮برخی از بخورات معروف در علوم غریبه عبارتند از:

 

🍵لبان نر و ماده، صندل احمر و ابیض، راس الهدهد، مصطکی، عود، قرنفل، حب الغار، مقل ازرق، محلب، میعه سائله و یابسه ، تفاح الجن، شب یمنی، حرمل، جاوی سیاه و سفید، قسط و عنبر و بخورات دیگر.

 

✳️توضیح مختصر چند عدد از این بخورات به قرار ذیل است:

 

1⃣-سَندروس: در فارسی و عربی به آن سندروس گويند. نام علمی سندروس Tetraclinis Articulata ميباشد. اين صمغ شبيه به صمغ مصطكی است. صمغ سندروس، شكننده و شفاف و زرد ليموئی رنگ است. محل رويش گياه سندروس در شمال آفريقا و خصوصاً مراكش و نيز نواحی اطراف اقيانوس اطلس است. از سندروس بيشتر برای مصارف دارویی و صنعتی استفاده ميشود.

 

2⃣-مقل ازرق: نوعی صمغ است که برخی از ارواح و موکلین و نیز برخی از حشرات و خزندگان از بوی آن اکراه دارند و زمانی که در مکانی این بخور سوزانده شود ارواح حاضر در مکان به دلیل کراهت شدید از بوی بخور، بیرون میروند.

 

3⃣-قسط: دو نوع بحری و بری دارد (خشکی و آبی) که نوع خشکی آن طعمی تلخ دارد و رنگ آن قهوه ای است و با نوع بحری آن متفاوت است.

 

4⃣-لبان: ((كندرـ لبان ذکر ـ بستج ـ بست ـ لبان شحری))  لبان ذکر و انثی از دو نوع درخت است. درخت لبان نر ساقه بلند دارد و درخت لبان ماده ساقه های کوتاه تر دارد. لبان ذکر با ماده متفاوت است و شفاف و صاف بوده و البته بوی لبان بطور کلی خوش است. محل رشد آن بیشتر در هند و عمان و یمن است.

 

♦️طول درخت آن از دو زراع بیشتر نمیشود و این درخت در کوه ها رشد مینماید. لبان در موقع بخور دادن، زود سوز است. اساساً کاربرد لبان در علوم غریبه، برای بخور است. علمای قدیم البته فواید بیشماری برای آن ذکر نموده اند و برای درمان بسیاری از امراض از آن استفاده می کرده اند. لبان در درمان روماتیسم و سرفه و ریزش مو هم کاربرد دارد.

 

5⃣-تفاح الجن: نوعی میوه خاص و گرد و کوچک است که رنگ آن سبز و زرد است و در آسیا و جنوب اروپا رشد میکند. به آن الیبروح میگویند.

 

6⃣-میعه: که بر دو نوع یابسه و سائله است و فوائد بسیار دارد و مهمترین فایده آن در علوم غریبه برای طرد و دفع ارواح و موکلین ناخوانده است.

 

7⃣-عنبر: ماده ای است كه از جوف (شكم) ماهی معروفی به نام حوت العنبر (Sperm Whale) استخراج ميشود. نام علمی عنبر (Bilaenopetra musculus) است و رنگ آن خاكستری يا سفيد يا زرد يا سياه است.

 

🎯انجام بخورات مناسب هر عزیمت و دعوت و قسمی بخورات خاص خود را دارد. پس دعوت به نتیجه نمیرسد مگر با بخورات صحیح. توجه کنید که در برخی از دعوات میتوان بجای بخور اصلی از بخورات بدیل مطلوب هم استفاده کرد ولی در برخی دیگر فقط باید بخور اصلی و خاص آن را استفاده کرد.

 

🔰در اثناء تلاوت قسم یا عزیمت نباید کلامی از دنیا و مافیها به میان آید. دلیل آن این است که ذهن و تلاش شما از مقصود اصلی منصرف میشود و از تلاوت صحیح باز میمانید و شیطان لعنت الله پیوسته در صدد منحرف ساختن فکر و ذهن شما از یاد باریتعالی میباشد.